Cape Suite Oia

Belangrijkste voorzieningen

  • 65 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    De 65 m² Cape Suite Oia villa is op 550 meter afstand van de Baai van Amoudi en is ideaal voor maximaal 5 gasten. De villa heeft een bubbelbad en bevindt zich op 7 km van de Santorini-vulkaan.

    De 2-slaapkamer villa ligt in de wijk Oia Caldera in Oia, op slechts 300 meter verwijderd van het Naval Museum of Oia en binnen 15-minuten rijafstand van de Drie Bellen van Fira. Plaatsen van aanbidding in de omgeving zijn onder andere de Panagia Kerk, gelegen op een afstand van 3 km.

    Cape Suite Oia villa heeft een waterkoker, een koelkast en een oven in een gedeelde keuken. Ochre Restaurant serveert Mediterrane gerechten en is binnen een straal van 600 meter gelegen. Dankzij Oia bushalte, op wandelafstand van nog geen 5 minuten ervandaan, kunnen gasten gemakkelijk Oia verkennen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 01:00 tot 11:00
    Licentienummer1213878

    Kameropties bij Cape Suite Oia

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Cape Suite Oia Skyline foto Cape Suite Oia Voorzieningen foto Cape Suite Oia Skyline foto Cape Suite Oia Voorzieningen foto Cape Suite Oia Skyline foto Cape Suite Oia Voorzieningen foto Cape Suite Oia Voorzieningen foto Cape Suite Oia Voorzieningen foto Cape Suite Oia Voorzieningen foto Cape Suite Oia Natuur foto
    Villa

    Grootte: 65 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +

    Locatie bij Cape Suite Oia

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Cape Suite Oia

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Wat zijn de beroemde bezienswaardigheden in de buurt van Cape Suite Oia villa?
      Bezoekers kunnen gemakkelijk de Baai van Amoudi bereiken, gelegen slechts 550 meter van Cape Suite Oia villa, of andere nabijgelegen bezienswaardigheden verkennen zoals het Naval Museum of Oia, gelegen op wandelafstand van nog geen 5 minuten.
    • Waar ligt Cape Suite Oia villa?
      Cape Suite Oia villa ligt in de wijk Oia Caldera in Oia, in de buurt van de Baai van Amoudi.
    • Beschikt Cape Suite Oia villa over spa?
      Degenen die in Cape Suite Oia villa verblijven kunnen ontspannen dankzij een bubbelbad.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Cape Suite Oia